webinar na żądanie

Odblokowywanie nowych możliwości biznesowych za pomocą zaawansowanych rozwiązań IT

Od czasu pierwszego wybuchu pandemii świat w dalszym ciągu dostosowuje się do nowych zasad trybu życia, ale już powoli odnawia swoje działania. Jednak globalne perspektywy gospodarcze pozostają pod wielkim znakiem zapytania. Nowoczesne przedsiębiorstwa posiadają potrzebę przemodelowania swoich praktyk biznesowych, aby zapewnić stabilność i zrównoważony rozwój w przyszłości. W odpowiedzi na to wyzwanie mogą zostać wdrożone rozwiązania IT, które umożliwią automatyzację przedsiębiorstwa i zapewnią bezpieczeństwo cybernetyczne.

Zarejestruj się, aby obejrzeć nagranie „Odblokowywanie nowych możliwości biznesowych za pomocą zaawansowanych rozwiązań IT”. Omawialiśmy, jak nowoczesne technologie mogą pomóc przedsiębiorstwu stać się bardziej skutecznym, przyszłościowym i konkurencyjnym.

Dyskusję poprowadzili specjaliści ds. technologii i przemysłu, którzy skupiają się na kompleksowych usługach w zakresie badań i rozwoju oprogramowania, zarządzania aplikacjami, chmury i operacji IT. Eksperci omawiali szeroki zakres tematów, od niestandardowych rozwiązań IT po chmurę i cyberbezpieczeństwo. Webinar dzieli się na 3 dyskusje, a po każdej z nich odbyła się sesja pytań i odpowiedzi z ekspertami.

Program :

 • Sesja 1: Kompleksowa transformacja firmy dzięki niestandardowym rozwiązaniom IT. W jaki sposób niestandardowe oprogramowanie może zoptymalizować procesy wewnętrzne? Czy sztuczna inteligencja i robotyka mogą zastąpić ludzi? + Q&A.
  Prelegenci: Paweł Bakun (CEO of Orange Energia), Wojciech Wrześniewski (IT Manager, Szpitale Pomorskie), Łukasz Usowicz (Infopulse)
 • Sesja 2: W jaki sposób rozwiązania chmurowe mogą pomóc firmom pokonać zakłócenia związane z COVID-19? Jaką ma przyszłość przetwarzanie w chmurze? + Q&A
  Prelegenci: Wojciech Stańczak (CEO of Energa IT), Jacek Kossowski (Infopulse), Jacek Drucker (IT Director, Deepwater Container Terminal)
 • Sesja 3: Znaczenie cyberbezpieczeństwa podczas pracy zdalnej. Znaczenie czynnika ludzkiego w bezpieczeństwie IT. Najlepsze praktyki zapewnienia solidnego bezpieczeństwa cybernetycznego dla MŚP i dużych przedsiębiorstw. + Q&A.
  Prelegenci: Wojciech Stańczak (CEO of Energa IT), Łukasz Olechnowicz (Infopulse), Jacek Drucker (IT Director, Deepwater Container Terminal)

Prelegenci

 • Łukasz Olechnowicz, CEO, Infopulse Poland
 • Łukasz Usowicz, Delivery Manager, Infopulse Poland
 • Jacek Kossowski, Senior IT Egineer (Cloud Solutions), Infopulse Poland
 • Jacek Drucker, IT Director, DCT Gdańsk S.A.
 • Wojciech Stańczak, CEO Energa Informatyka sp. z o.o.
 • Wojciech Wrześniewski, IT Manager in healthcare (hospitals)
 • Paweł Bakun, CEO, Orange Energia (part of Orange Group)
 • Krzysztof Botwina, Account Executive, Microsoft
Zarejestruj się, aby obejrzeć nagranie 
Zapewniamy naszym Klientom pełne poszanowanie ich prywatności oraz ochronę ich danych osobowych.